Proszę czekać...
Odwiedź nas na Facebooku
Odwiedź nas na Instagramie

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami

w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek

8:00-16:00

Adres:
ul. Walewska 4
04-022 Warszawa


e-mail:
kancelaria@zgnpragapld.pl

Znajdź swoją Administrację
 

 Kanał RSS UM Warszawa

AKTUALNOŚCI

Temat: Rozliczanie kosztów zużycia energii cieplnej oraz kosztów wody i odprowadzania ścieków w budynkach i lokalach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Od dnia 30 maja 2019 r. obowiązują nowe zasady w zakresie rozliczania kosztów zużycia energii cieplnej oraz kosztów wody i odprowadzania ścieków w budynkach i lokalach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Regulamin rozliczania kosztów zużycia energii cieplnej oraz kosztów wody i odprowadzania ścieków w budynkach i lokalach administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, z wyłączeniem osiedla Meissnera, znajduje się w Załączniku Nr 1 do Zarządzenia Nr 14/2019 Dyrektora ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy.
Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 14_2019.pdf (4858 kB)

Regulamin rozliczania kosztów zużycia energii cieplnej oraz kosztów wody i odprowadzania ścieków w budynkach i lokalach na osiedlu Meissnera znajdujących się w zasobach Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy znajduje się w Załączniku Nr 1 do Zarządzenia Nr 15/2019 Dyrektora ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy.
Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 15_2019.pdf (4387 kB)